E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Відділення НСПП в Рівненській області (Відділення) упродовж серпня здійснювало заходи щодо сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)) між найманими працівниками ФОП Маринича М.Г. та ФОП Мариничем М.Г.
Так, 18 серпня, за сприяння фахівців Відділення, відбулося засідання примирної комісії з вирішення зазначеного КТС(К).
На початку засідання присутніх ознайомлено із Положенням про примирну комісію та регламентом її роботи, зокрема, роз'яснено порядок проведення засідань, права і обов'язки її членів, а також, затверджено порядок денний.
Членами примирної комісії розглянуто хід вирішення вимоги найманих працівників щодо забезпечення здорових і безпечних умов праці відповідно до частини п'ятої статті 88 Кодексу законів про працю України. З'ясовано, що ФОП Мариничем М.Г. вжито необхідних заходів з метою задоволення вимоги найманих працівників у повному обсязі.
Враховуючи зазначене, сторонами спору прийнято рішення щодо зняття КТС(К) з реєстрації, у зв'язку з вирішенням.
Представники сторін спору висловили вдячність фахівцям Відділення за сприяння налагодженню конструктивного діалогу між сторонами КТС(К).
За результатом засідання представницьким органом найманих працівників ФОП Маринича М.Г. спрямовано до Відділення письмове звернення про зняття з реєстрації КТС(К), як вирішеного.