E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
28 та 29 вересня, за сприяння фахівців відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області, відбулися засідання примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у структурних підрозділах ПП "ЗАЛОГА-ШАНС-2000".
Під час засідань розглянуто вимоги найманих працівників щодо виплати заробітної плати відповідно до частини першої статті 24 Закону України "Про оплату праці" та частини першої статті 115 Кодексу законів про працю України; поділу щорічної відпустки на частини відповідно до частини першої статті 12 Закону України "Про відпустки" та частини шостої статті 79 КЗпП України.
За результатами розгляду вимог найманих працівників директор підприємства зобов'язався: виплачувати заробітну плату не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата; здійснювати поділ щорічної відпустки на частини будь-якої тривалості на прохання працівника за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.
Враховуючи вищезазначене, сторони спорів прийняли узгоджені рішення щодо зняття з реєстрації колективних трудових спорів (конфліктів) у зв'язку з вирішенням, та припинення роботи примирних комісій.
За результатами засідань представники найманих працівників відділів юридичного та бухгалтерського аутсорсингу ПП "ЗАЛОГА-ШАНС-2000" спрямували до відділення письмові звернення про зняття з реєстрації колективних трудових спорів як вирішених.