E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Kha20.02.202320 лютого відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області Сергія Лайкова та заступника начальника відділення Галини Клочко із уповноваженим представником найманих працівників маркетингового підрозділу Обласного комунального закладу "Харківський театр для дітей та юнацтва", членом примирної комісії з боку найманих працівників Іриною Гапанович.
Так, з січня 2021 року фахівцями відділення здійснюються заходи з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками маркетингового підрозділу ОКЗ "Харківський театр для дітей та юнацтва" та адміністрацією закладу. Зокрема, взято участь у роботі примирної комісії, налагоджено співпрацю із Департаментом культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації, проведено спільні наради. Крім того, відділення бере участь, як третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, у судовій справі щодо скасування наказу про звільнення одного з членів примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у ОКЗ "Харківський театр для дітей та юнацтва".
Під час узгоджувальної зустрічі Ірина Гапанович поінформувала про роботу закладу культури у воєнний час та охарактеризувала стан соціально-трудових відносин у колективі. Підкреслила, що навіть у таких складних умовах артисти театру ставлять безкоштовні вистави у безпечних місцях для мешканців Харківської області та переселенців.
За результатами узгоджувальної зустрічі Сергій Лайков та Галина Клочко надали рекомендації щодо шляхів стабілізації стану соціально-трудових відносин та врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) у ОКЗ "Харківський театр для дітей та юнацтва".