E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ZAK2103202321 березня начальником відділення НСПП в Закарпатській області Іваном Палком проведено узгоджувальну зустріч із заступником голови Ставнинської сільської ради Олексієм Мушаком та головою представницького органу найманих працівників Стужицької сільської ради Тетяною Лешанич.
Під час зустрічі розглянуто стан соціально-трудових відносин в Стужецькій сільській раді та обговорено хід вирішення вимог найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками Стужицької сільської ради та Ставнинською сільською радою.
Олексій Мушак поінформував, що наразі стан соціально-трудових відносин в установі стабільний, фінансове становище значно покращилось, оскільки збільшились обсяги фінансування. Як результат – вимоги найманих працівників задоволено у повному обсязі.
Тетяна Лешанич підкреслила, що саме за активного сприяння фахівців відділення щодо налагодження конструктивного діалогу, адміністрацією Ставнинської сільської ради знайдено можливість задовільнити вимоги найманих працівників.
Враховуючи зазначене, сторонами спору прийнято рішення щодо зняття колективного трудового спору (конфлікту) з реєстрації, у зв'язку з його вирішенням.