E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області сприяє вирішенню 14 колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками структурних підрозділів та адміністрацією КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» Бориславської міської ради.
У зазначених спорах найманими працівниками висунуто вимоги щодо погашення заборгованості із заробітної плати та своєчасності її виплати, забезпечення виконання положень колективного договору на 2020 – 2022 роки та внесення до нього змін щодо оплати праці з урахуванням норм і гарантій, передбачених законодавством і Галузевою угодою.
За результатами роботи примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) відділенням НСПП розроблено календарний план виконання рішень примирних комісій та здійснюється контроль за станом їх виконання.
Так, у рамках сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), з метою аналізу виконання рішень примирних комісій, 21 березня заступником начальника відділення Надією Карвацькою проведено дистанційні узгоджувальні зустрічі з в.о. директора КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» Ігорем Шамрилом та головою первинної профспілкової організації медзакладу Михайлом Лазаром, під час яких обговорено стан соціально-трудових відносин у колективі та хід вирішення спорів, зокрема розглянуто питання виплати заробітної плати, виконання окремих положень діючого колективного договору в частині оплати праці, укладення нового колективного договору.
Надія Карвацька підкреслила важливість конструктивного діалогу між сторонами з метою виконання вимог найманих працівників у повному обсязі та вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у цілому. Надала роз’яснення норм законодавства щодо процедури ведення переговорів сторін з розробки та укладення колективного договору, функцій робочої комісії та порекомендувала сторонам провести додаткові консультації з цього питання.
За результатами узгоджувальних зустрічей досягнуто домовленості щодо здійснення відповідних заходів та подальшої співпраці, спрямованої на вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у медичному закладі.