E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ZAK19.04.202319 квітня відбулася узгоджувальна зустріч, ініційована начальником відділення НСПП в Закарпатській області Іваном Палко із заступником голови Ставнинської сільської ради Олексієм Мушаком та головою представницького органу найманих працівників Лубнянської сільської ради Русланою Луцович.
Під час зустрічі розглянуто питання стану соціально-трудових відносин в Лубнянській сільській раді та обговорено хід вирішення вимог найманих працівників.
Роботодавець повідомив про задоволення вимог найманих працівників щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Наразі стан соціально-трудових відносин в установі стабільний.
Руслана Луцович підтвердила інформацію роботодавця щодо виконання вимог найманих працівників та зазначила, що саме за активного сприяння фахівців відділення щодо налагодження конструктивного діалогу, адміністрацією була винайдена можливість задовільнити вимоги найманих працівників.
Враховуючи зазначене, сторонами спору прийнято рішення щодо зняття колективного трудового спору (конфлікту) з реєстрації у зв'язку з його вирішенням.
Насамкінець Іван Палко повідомив, що фахівцями відділення буде підготовлено та направлено до центрального апарату НСПП подання для зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) як вирішеного.