E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
23 травня відбулася узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Закарпатській області Івана Палко та головного спеціаліста відділення Олександра Моргентала із заступником голови Ставненської сільської ради Олексієм Мушаком та особою, уповноваженою представляти інтереси найманих працівників Тихівської сільської ради Наталією Бабунич.
Під час зустрічі розглянуто питання стану соціально-трудових відносин у Тихівській сільській раді та обговорено процес вирішення колективного трудового спору (конфлікту) з задоволенням вимог найманих працівників.
Наталія Бабунич поінформувала про вжиті заходи щодо задоволення вимог найманих працівників, які стосуються погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
Олексій Мушак підтвердив інформацію щодо задоволення вимог найманих працівників за рахунок виділених коштів Ужгородською районною радою та зазначив, що наразі стан соціально-трудових відносин в установі стабільний та контрольований.
За результатами зустрічі сторонами прийнято рішення щодо зняття колективного трудового спору (конфлікту) з реєстрації у зв'язку з його вирішенням.
Насамкінець сторони висловили вдячність фахівцям відділення за сприяння вирішенню спору, зокрема, налагодженню конструктивного діалогу між сторонами.