E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

6 та 7 червня відбулися узгоджувальні зустрічі в.о. начальника відділення НСПП в Рівненській області Оксани Турчинської та головного спеціаліста відділення Катерини Ковальової з представниками сторін колективного трудового спору (конфлікту) на ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» м.Рівного та керівником Регіонального відділення ФДМУ по Рівненській та Житомирській області.
Відділенням здійснюється посередництво та сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективного трудового спору (конфлікту), що виник між ними.
Під час узгоджувальних зустрічей обговорено стан виконання вимог найманих працівників заводу.
Адміністрацією заводу повідомлено, що 3 травня відбувся продаж об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу державного підприємства. Згідно з умовами договору купівлі-продажу новому власнику (покупцю) передано у власність об’єкт малої приватизації та зобов’язано його погасити заборгованість із заробітної плати та податків з неї. Представником роботодавця звернуто увагу на те, що на сьогодні вивчаються нові можливості заводу.
Представник ФДМУ поінформував, що власник має півроку для повного виконання умов договору в частині виконання вимог перед найманими працівниками.
За підсумками проведеної зустрічі досягнуто згоди про подальші спільні дії для задоволення вимог найманих працівників та вирішення даного колективного трудового спору (конфлікту) в конструктивному руслі.