E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Розпорядженням НСПП № 076-р від 04.03.2021 року зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Верховино-Бистрянської сільської ради та Ставненською сільською радою з вимогою найманих працівників, яка стосується погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам Верховино-Бистрянської сільської ради.
14 червня у начальника відділення НСПП в Закарпатській області Івана Палко та головного спеціаліста відділення Богдани Старунчак у рамках сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) відбулась чергова узгоджувальна зустріч з представниками сторін колективного трудового спору (конфлікту): з заступником голови Ставненської сільської ради Олексієм Мушаком та уповноваженою особою представляти інтереси найманих працівників Верховино-Бистрянської сільської ради Наталією Келемец.
Під час зустрічі розглянуто питання стану соціально-трудових відносин у Верховино-Бистрянській сільській раді, обговорено хід вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
Отримано інформацію про задоволення вимоги найманих працівників за рахунок коштів, виділених Ужгородською районною радою. Сторони колективного трудового спору (конфлікту) повідомили, що стан соціально-трудових відносин стабілізовано, прийнято рішення про зняття колективного трудового спору (конфлікту) з реєстрації у зв'язку з його вирішенням.
Фахівці відділення надали консультації та рекомендації відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та нормативно-правових актів НСПП. Зокрема, детально роз’яснено питання зняття колективного трудового спору (конфлікту) з реєстрації у зв’язку з задоволенням висунутої найманими працівниками вимоги та вирішенням колективного трудового спору (конфлікту).
Сторони колективного трудового спору (конфлікту) висловили вдячність фахівцям відділення за сприяння у вирішенні колективного трудового спору (конфлікту).