E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

PA100004Сектор правового забезпечення відділення НСПП у Закарпатській області

     

10 жовтня 2012 р. відбулося засідання трудового арбітражу по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ММКП «Мукачівводоканал» та ММКП «Мукачівводоканал» м. Мукачево Закарпатської області.
Трудовим арбітражем у складі трудових арбітрів НСПП – Євгеном Івановичем Двораком, Мартою Іванівною Малета та Олександром Антонійовичем Шманько розглянуто колективний трудовий спір (конфлікт) з наступними вимогами найманих працівників:

1. Погасити заборгованість по заробітній платі за травень - липень 2012 року. (310-2-1)
2. Виплатити поточну зарплату за серпень 2012 р. (310-2-1)
3. Забезпечити виконання пункту 8.2 колективного договору(Забезпечити утримання з членів профспілкової організації бухгалтерією підприємства профспілкових внесків в розмірі 1% в установленому порядку і перерахування їх на рахунок профспілки не пізніше 28-го числа кожного місяця з розподілом: 0.65% на рахунок профспілкової організації підприємства та 0.35% - на рахунок Обкому профспілок ЖКГ) (310-11)
В роботі трудового арбітражу взяли участь заступник начальника відділення НСПП в Закарпатській області – завідувач сектора правового забезпечення В. Ю. Пазяк, заступник Мукачівського міського голови І. П. Радиш, голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення П. М. Орос.
Адміністрацію підприємства представив директор – М. Ю. Боднарук, сторону найманих працівників представив профспілковий комітет у повному складі, голова профкому Дудаш О. М.
В своєму виступі директор підприємства Боднарук М.Ю. поінформував, що на підприємстві заборгованість із виплати заробітної плати виникла ще у 2011 році і погасити її за власні кошти підприємства не має можливості. Мукачівською міською радою неодноразово виділялися кошти на погашення заборгованостей із виплати заробітної плати, пенсійного фонду, податків та енергоносії.
Станом на 10.10.2012 р. заборгованість із виплати заробітної плати за 4 місяці. На сесії міської ради прийнято рішення виділити кошти для повного погашення заборгованості. Платіжне доручення передано в Мукачівське відділення управління державного казначейства України в Закарпатській області для перерахування коштів на рахунок підприємства, але їх упродовж 10  днів не перераховано. При поступленні коштів заборгованість із виплати заробітної плати буде погашено.
Факти виділення коштів для погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівниками ММКП «Мукачівводоканал» підтвердив заступник Мукачівського міського голови І. П. Радиш.
Щодо задоволення вимоги №3 «Забезпечити виконання пункту 8.2 колективного договору(Забезпечити утримання з членів профспілкової організації бухгалтерією підприємства профспілкових внесків в розмірі 1% в установленому порядку і перерахування їх на рахунок профспілки не пізніше 28-го числа кожного місяця з розподілом: 0.65% на рахунок профспілкової організації підприємства та 0.35% - на рахунок Обкому профспілок ЖКГ) (310-11)» сторонам колективного трудового спору (конфлікту) домовилися про укладення угоди про поступове погашення заборгованості членських внесків профспілковому комітету підприємства  та обласної організації профспілок.
В своєму виступі працівник Відділення звернув увагу присутніх на необхідність покращення претензійно-позовної по відшкодуванню боргів фізичних та юридичних осіб за надані комунальні послуги, перегляд тарифів, які не відповідають собівартості витрат підприємства, а особливо акцентував увагу присутніх щодо необхідності дотримання норм трудового законодавства з питань оплати праці та вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
Голова трудового арбітражу Є. І. Дворак по закінченню розгляду питань під час роботи трудового арбітражу поінформував присутніх, що рішення трудового арбітражу буде оголошено в установлений законом термін.