E-MAIL РОЗСИЛКА



Joomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
   У рамках Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок Волинської області та відділенням НСПП у Волинській області (Відділення), з метою здійснення моніторингу стану соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах, в установах і організаціях, де його ускладнення може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), 18 серпня відбулась робоча зустріч начальника Відділення В. Демидюка та голови Волинської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу В. Лупашка.
     Під час зустрічі обговорено стан СТВ на підприємствах агропромислового комплексу Волині та нагальні проблеми їх соціально-економічного розвитку.
    В. Лупашко висловив занепокоєння ситуацією, що склалась через заборгованість із виплати заробітної плати на ДП "Дослідне господарство "Перемога" Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України та у Волинській державній сільськогосподарській дослідній станції інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України. Причинами виникнення та накопичення заборгованості стали зменшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, скорочення ринків збуту продукції та, як наслідок, відсутність обігових коштів.
     У свою чергу В. Демидюк повідомив, що конфліктна ситуація на ДП "Дослідне господарство "Перемога" перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)). Крім того поінформував, що наразі Відділення сприяє вирішенню 11 КТС(К) у селянському (фермерському) господарстві "Лучеськ", де розбіжності між сторонами виникли через невиконання вимог законодавства про працю.
    Учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю з метою стабілізації стану СТВ на  підприємствах галузі.
   За результатами зустрічі прийнято рішення про взяття на облік Відділення конфліктної ситуації у Волинській державній сільськогосподарській дослідній станції інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України з метою запобігання виникненню КТС(К).