E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
22 лютого відбулась робоча зустріч в. о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) О. Клепач з головним правовим інспектором Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України (Профспілка), арбітром НСПП В. Щербаком, на якій було обговорено стан соціально-трудових відносин на металургійних підприємствах області.
Під час зустрічі В. Щербак поінформував, що у АТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" м. Запоріжжя поступово зменшується заборгованість із виплати заробітної плати (станом на 01.02.2021 борг становив 740,3 тис грн). Підприємство не веде виробничу діяльність, здає в оренду приміщення.
Позитивні зміни спостерігаються й у ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" м. Запоріжжя, де вдалось погасити заборгованість із виплати заробітної плати. Проте ситуація залишається складною через недостатні об'єми виробництва та значні борги за електроенергію.
У свою чергу О. Клепач зазначила, що АТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" м. Запоріжжя перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), зі сторонами соціально-трудових відносин підприємств ведеться консультативно-правова робота щодо вирішення конфліктних ситуацій у правому полі.
Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, спрямованої на своєчасне реагування на ускладнення стану соціально-трудових відносин на металургійних підприємствах області.