E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
23 лютого, на запрошення начальника Головного управління статистики у Черкаській області (Управління), головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) О. Петренко взяв участь у семінарі на тему "Зміни в методології та організації державного статистичного спостереження "Стан виплати заробітної плати".
У роботі семінару взяли участь керівники департаментів та управлінь Черкаської ОДА.
З доповідями щодо особливостей сучасної методології та організації державного статистичного спостереження та результатів державного спостереження про заборгованість з оплати праці виступили начальники управлінь та відділів Управління.
По завершенню виступів відбулося обговорення доповідей. О. Петренко відзначив важливість статистичної інформації "Звіт про заборгованість з оплати праці" для поточної роботи Відділення, спрямованої на визначення галузей економіки та окремих підприємств щодо яких доцільно здійснення моніторингу стану соціально-трудових відносин. Крім того, ця інформація необхідна і для підготовки аналітичних довідок та прогнозів щодо розвитку соціально-трудових відносин та їх динаміки у галузях економіки області та на рівні міст і районів.
Також, доповідачі надали відповіді на запитання учасників семінару.