E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
06 квітня, у рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Закарпатській області (Відділення) та Ужгородською районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості (Філія), відбулася робоча зустріч начальника Відділення І. Палка з директором Філії Ю. Лукачем, під час якої обговорено стан соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств Закарпатської області.
І. Палко повідомив, що упродовж I кварталу поточного року фахівцями Відділення здійснено комплекс заходів, спрямованих на запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) на 23 підприємствах регіону, зокрема, проведено 32 узгоджувальні зустрічі зі сторонами СТВ та врегулювано 5 конфліктних ситуацій. Також за сприяння фахівців Відділення вирішено 12 КТС(К).
Окрім цього, начальник Відділення поінформував, що наразі невирішеними залишаються 24 КТС(К): 6 – в управлінні соціального захисту населення Рахівської РДА, 1 – у Закарпатській обласній раді професійних спілок, 3 – у Дубриницькій сільській раді, 4 – у Ставненській сільській раді та 10 – на КНП "Перечинська лікарня" Перечинської міської ради. Основними розбіжностями між сторонами СТВ є невиконання вимог законодавства про працю з питань нормування і оплати праці та встановлення нових або зміни існуючих соціально-економічних умов праці та виробничого побуту.
У свою чергу, Ю. Лукач надав інформацію про вжиті фахівцями Філії заходи, спрямовані на зменшення рівня соціального напруження між сторонами СТВ.
Насамкінець зустрічі учасники домовилися про подальшу активну взаємодію з метою забезпечення стабільності стану СТВ на підприємствах, в установах і організаціях Ужгородського району Закарпатської області.