E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Зважаючи на ускладнення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у структурних підрозділах АТ "Укрзалізниця", фахівцями відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) здійснено моніторинг стану СТВ у виробничому підрозділі Локомотивне депо Козятин регіональної філії "Південно-Західна залізниця" (Локомотивне депо).
Так, під час дистанційних робочих зустрічей начальник Локомотивного депо та представник первинної профспілкової організації повідомили, що розбіжності між сторонами з питань оплати праці, рівня заробітної плати, режиму робочого часу, участі працівників в управлінні підприємством призвели до виникнення конфліктної ситуації у трудовому колективі Локомотивного депо.
Наразі конфліктна ситуація на зазначеному підприємстві перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Зважаючи на підвищення рівня соціального напруження у колективі, з метою стабілізації стану СТВ на підприємстві фахівці Відділення вживають дієві заходи, зокрема проводять узгоджувальні зустрічі зі сторонами СТВ, надають відповідні консультації та рекомендації задля врегулювання розбіжностей у правовому руслі.