E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
06 квітня, у приміщенні Тернопільського обласного центру зайнятості (Центр), відбулося засідання круглого столу щодо легалізації зайнятості, в якому, зокрема, взяли участь директор Центру В. Олещук, голова обласної ради профспілок А. Присяжний, заступник начальника управління ГУ Пенсійного фонду України в Тернопільській області Л. Миколайчук та начальник відділення НСПП в Тернопільській області (Відділення) Н. Шершньова.
На початку засідання В. Олещук повідомив, що у січні-березні 2021 року майже 1,7 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості Тернопільщини про наявність 4932 вакансій. Заохочуючи роботодавців до створення легальних робочих місць і працевлаштування на ці місця безробітних, служба зайнятості виплачує компенсацію витрат єдиного соціального внеску. Також директор Центру акцентував увагу на тому, що матеріальні виплати та компенсації під час карантину змогли отримати лише ті роботодавці, які мали легальні трудові відносини з працівниками.
У свою чергу, Н. Шершньова зазначила, що фахівці Відділення під час вивчення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях Тернопільщини надають роз'яснення працівникам та роботодавцям щодо переваг легалізованої праці.
Також у процесі засідання обговорено подальшу співпрацю щодо обміну інформацією та спільних дій, спрямованих на легалізацію зайнятості, недопущення трудових відносин поза правовим полем, збереження робочих місць та виплату гідної зарплати.