E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
KHM1006202109 червня з метою врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин на КП "Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова" Славутської міської ради (Підприємство) відбулась робоча зустріч, у якій взяли участь голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України В. Садома, начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк, Славутський міський голова В. Сидор, директор Підприємства Л. Радзивілюк та голова первинної профспілки закладу Т. Квятковська.
Під час зустрічі С. Паюк повідомила, що у зв'язку із наявністю на Підприємстві заборгованості із виплати заробітної плати у сумі 5,8 млн грн, з травня поточного року конфліктна ситуація перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).
Причиною незадоволення трудового колективу також стала ситуація, пов'язана з невиплатою медичному персоналу доплат в квітні 2021 року за виконану роботу відповідно до договору з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) про надання стаціонарної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
Л. Радзивілюк повідомив, що основну частину заборгованості із виплати заробітної плати вдалось погасити, однак наразі негайного вирішення потребує питання виплати 3,5 млн грн доплат медичним працівникам, залученим до лікування пацієнтів з випадками COVID-19.
З метою вирішення зазначеного питання керівництвом Підприємства направлено листи в.о. голови НСЗУ А. Віленському, міському голові м. Славута В. Сидору та продовжуються перемовини з директоркою Західного департаменту НСЗУ М. Возницею.
Зважаючи на підвищення рівня соціального напруження у трудовому колективі та наміри оголосити страйк, про які повідомила Т. Квятковська, С. Паюк надала консультації найманим працівникам щодо необхідності та важливості вирішення розбіжностей між сторонами виключно правовим шляхом відповідно до норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", а також наголосила на перевагах переговорного процесу при вирішенні конфліктної ситуації.
Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості про подальшу взаємодію і співпрацю Відділення з Профспілкою, Славутською міською радою та представниками лікарні з метою запобігання подальшої ескалації конфлікту, недопущення проведення страйку або акції соціального протесту найманими працівниками.