E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Запобігання виникненню КТС

 
У рамках здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у травні фахівцями відділення НСПП в Одеській області здійснено моніторинг стану соціально-трудових відносин у закладах охорони здоров’я області.

 
CHER18.05.202318 травня відбулася розширена робоча зустріч у КНП «Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер» Черкаської обласної ради».
З 12 травня конфліктна ситуація щодо заборгованості із виплати заробітної плати працівникам установи перебуває на обліку відділення НСПП в Черкаській області. На місці розбиралися з причинами та пропонували шляхи усунення проблеми заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Василь Залевський, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко та начальник відділення НСПП в Черкаській області Оксана Євченко.

 
15 травня у рамках запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) фахівцями відділення НСПП в Рівненській області проведено узгоджувальну зустріч з представниками сторін соціально-трудових відносин на комунальному підприємстві «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Рівненської обласної ради.

 
9 травня відбулася узгоджувальна зустріч головного спеціаліста відділення НСПП в Чернігівськый області Станіслава Огородника із головним бухгалтером підприємства Тетяною Трихліб. Зустріч проводилася стосовно здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) у комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівське обласне паталогоанатомічне бюро» Чернігівської обласної ради.

 
У рамках здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у квітні фахівцями відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області проведено низку узгоджувальних зустрічей із представниками сторін соціально-трудових відносин підприємств, конфліктні ситуації на яких перебувають на обліку відділення. Обговорено стан соціально-трудових відносин у колективах.