E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Упродовж січня-квітня 2022 року відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) сприяло врегулюванню конфліктних ситуацій у чотирьох закладах охорони здоров'я області, причиною виникнення яких стала заборгованість із виплати заробітної плати.
У рамках запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) упродовж квітня фахівцями Відділення проведено низку дистанційних узгоджувальних зустрічей, під час яких обговорено перспективи врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ).
Так, 27 квітня в.о. начальника Відділення І. Гавара провела дистанційну узгоджувальну зустріч з директором КНП "Новоушицька багатопрофільна лікарня" Новоушицької селищної ради В. Гладій та головним бухгалтером медичного закладу В. Григораш, які повідомили про погашення зарплатних боргів та стабілізацію стану СТВ у колективі.
У повному обсязі погашено заборгованість із виплати заробітної плати на КНП "Старосинявська багатопрофільна лікарня" Старосинявської селищної ради, про що повідомив директор закладу В. Макогонський під час узгоджувальної зустрічі, яка відбулась 28 квітня.
Враховуючи зазначене, конфліктні ситуації у Новоушицькій та Старосинявській лікарнях знято з обліку Відділення, у зв'язку з врегулюванням розбіжностей між сторонами СТВ.
Крім того, 28 квітня І. Гавара провела узгоджувальну зустріч з т.в.о. директора КНП "Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка" Хмельницької обласної ради О. Костюком та головою профспілки О. Шайгородським, під час якої з'ясовано, що фінансове становище стоматполіклініки залишається скрутним.
Керівник закладу висловив занепокоєння ситуацією, яка склалася через дефіцит коштів, що призвело до порушення строків виплати заробітної плати та виникнення заборгованості. Повідомив, що наразі розглядається питання оптимізації штату. Разом з тим, адміністрацією закладу вжито низку заходів щодо раціонального розподілу робочого часу та навантаження на працівників. Так, у квітні частково погашено заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.
Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшого оперативного обміну інформацією з метою запобігання загостренню стану СТВ на КНП "Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка".