E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

  
З метою сприяння врегулюванню конфліктної ситуації на ОКП "Міжнародний аеропорт Рівне" 18 травня в.о. начальника відділення НСПП в Рівненській області (Відділення) О. Турчинська провела дистанційні узгоджувальні зустрічі з представниками сторін соціально-трудових відносин підприємства.
Так, конфліктна ситуація на ОКП "Міжнародний аеропорт Рівне" перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) через наявність заборгованості із виплати заробітної плати.
О. Турчинська надала консультації щодо шляхів врегулювання конфліктної ситуації у межах правового поля, наголосивши на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.
Під зустрічей з'ясовано, що заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам частково погашено. Наразі стан соціально-трудових відносин у колективі стабільний, оскільки працівники з порозумінням ставляться до ситуації, що склалася у воєнний час. Адміністрація підприємства продовжує вживати заходи задля погашення зарплатних боргів у повному обсязі.
Фахівці Відділення й надалі сприятимуть врегулюванню конфліктної ситуації на ОКП "Міжнародний аеропорт Рівне".