E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
З метою запобігання винекненню колективних трудових спорів (конфліктів) на комунальному підприємстві "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради 04 листопада фахівцями відділення НСПП в Рівненській області, спільно із завідувачем ІКЦ у м. Острог І. Корешняк, проведено узгоджувальну зустріч з представниками підприємства.
Конфліктна ситуація у медичному закладі з грудня 2020 року перебуває на обліку відділення. Причиною виникнення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин є невиконання вимог законодавства про працю в частині недотримання вимог статті 115 Кодексу законів України про працю.
Під час зустрічі обговорено загальний стан соціально-трудових відносин у медичному закладі.
З метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та врегулювання конфліктної ситуації працівниками відділення вживались спільні заходи, направлені на поліпшення стану СТВ, надавались відповідні рекомендації, а також проводилось постійне консультування сторін СТВ.
Наразі розбіжності, які перебували на обліку відділення, врегульовані. Адміністрацією підприємства вжито заходи щодо виплати заробітної плати та виконуються вимоги чинного законодавства про працю. Ситуація з фінансуванням закладу Національною службою здоров'я України стабілізувалась.
За результатами узгоджувальної зустрічі прийнято рішення про зняття з обліку конфліктної ситуації на КП "Острозька обласна психіатрична лікарня" РОР як врегульованої.