E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
З метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у листопаді фахівцями відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області були проведені узгоджувальні зустрічі із представниками сторін соціально-трудових відносин комунальних підприємств, конфліктні ситуації на яких перебувають у системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) відділення.
Під час узгоджувальних зустрічей обговорено загальний стан СТВ на КП "Комунальник-М" та КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня" та встановлено, що на обох підприємствах частково погашена заборгованість із виплати заробітної плати. Стан СТВ на цих підприємствах частково стабілізувався.
На КНП "Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер" Черкаської обласної ради" стан СТВ залишається нестабільним через несвоєчасну виплату заробітної плати. Наразі, у повному обсязі не виплачена заробітна плата працівникам закладу за серпень та вересень поточного року. Причиною несвоєчасної виплати заробітної плати є недофінансування закладу Національною службою здоров'я України.
Під час узгоджувальних зустрічей, сторонам СТВ надані рекомендації щодо подальших шляхів врегулювання розбіжностей.