E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
9 березня начальником відділення НСПП в Закарпатській області Іваном Палком проведено узгоджувальну зустріч із директором комунального закладу «Закарпатська обласна філармонія» Закарпатської обласної ради Іваном Микитою та диригентом академічного симфонічного оркестру Вікторією Свалявчик-Цанько.
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин у колективі. Так, конфліктна ситуація у закладі з 2 березня 2023 року перебуває на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) через розбіжності між сторонами щодо оплати праці.
Іван Микита повідомив, що адміністрація закладу неодноразово зверталася до керівництва Закарпатської обласної ради, керівництва Департаменту культури Закарпатської обласної військової адміністрації з проханням втрутитися в ситуацію та вирішити питання про виплату надбавки за звання «академічний», яке було присвоєне закладу ще у листопаді 2021 року. Наразі спостерігається зростання рівня соціального напруження в трудовому колективі, оскільки ситуація залишається без істотних змін.
Зважаючи на те, що стан соціально-трудових відносин у колективі ускладнений, Іван Палко надав відповідні рекомендації щодо шляхів його поліпшення та роз’яснення положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
Підсумовуючи результати зустрічі, сторони домовилися про подальшу активну співпрацю з метою врегулювання конфліктної ситуації у Закарпатській обласній філармонії.