E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
У рамках здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у серпні фахівцями відділення НСПП в Львівській області проведено низку узгоджувальних зустрічей з представниками сторін соціально-трудових відносин підприємств, конфліктні ситуації на яких перебувають на обліку відділення.
Під час зустрічі представник адміністрації ДПзІІ ДП «Медісан» «Санаторій «Молдова» повідомила, що керівництвом підприємства відповідно до рекомендацій відділення вжито необхідні заходи та погашено заборгованість із виплати заробітної плати в повному обсязі. Стан соціально-трудових відносин наразі стабільний.
На підставі листа адміністрації ДПзІІ ДП «Медісан» «Санаторій «Молдова» про вжиті заходи задля запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) прийнято рішення про зняття конфліктної ситуації у лікувально-профілактичному закладі з обліку відділення у зв’язку з її врегулюванням.
На ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», конфліктна ситуація якого перебуває на обліку відділення у зв’язку з розбіжностями між сторонами соціально-трудових відносин через заборгованість із виплати заробітної плати упродовж серпня зарплатні борги частково погашено. Решта заборгованості залишається непогашеною через складний фінансово-економічний стан. На підприємстві і надалі вживатимуться заходи з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
За результатами моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області, проведеного фахівцями відділення у взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, конфліктну ситуацію на ДП Державний інститут проектування міст «Містопроект» м. Львів взято на облік відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у зв’язку з заборгованістю із виплати заробітної плати.
Під час узгоджувальних зустрічей працівники відділення надали представникам сторін соціально-трудових відносин відповідні роз’яснення щодо шляхів врегулювання розбіжностей, а також направили письмові рекомендації.
Фахівці відділення й надалі здійснюють відповідні заходи з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах, в установах та організаціях регіону.