E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
9 жовтня відбулася дистанційна узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в місті Києві та Київській області Олега Судоплатова та його заступниці Марії Глухової із заступницею директора з економічних питань КНП «Київська міська дитяча клінічна туберкульозна лікарня» Антоніною Тимошенко.
Під час узгоджувальної зустрічі Олег Судоплатов поінформував про вжиті відділенням заходи з метою врегулювання конфліктної ситуації та про те, що конфліктна ситуація на КНП «Київська міська дитяча клінічна туберкульозна лікарня» перебуває на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) через заборгованість із виплати заробітної плати з грудня 2022 року.
Антоніна Тимошенко доповіла, що адміністрацією підприємства вжито низку заходів, у результаті чого вдалося погасити заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам у повному обсязі.Станом на 9 жовтня цього року заборгованість погашено у повному обсязі.
За результатами узгоджувальної зустрічі прийнято рішення про зняття конфліктної ситуації на КНП  «Київська міська дитяча клінічна туберкульозна лікарня» з обліку відділення у зв’язку з її врегулюванням.