E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
30 жовтня у рамках здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) фахівцями відділення НСПП в Рівненській області проведено узгоджувальну зустріч із головою первинної профспілкової організації Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) Андрієм Шидловським.
Під час узгоджувальної зустрічі сторони обговорили хід вирішення розбіжності між сторонами соціально-трудових відносин. Конфліктна ситуація перебувала на обліку відділення з серпня поточного року у зв’язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати.
Відповідно до рекомендації відділення сторонами соціально-трудових відносин вжито низку дієвих заходів з метою врегулювання відповідної конфліктної ситуації.
Зокрема, Андрій Шидловський повідомив, що заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам РДГУ погашено завдяки надходженню коштів від оплати за навчання студентів та збільшення кількості абітурієнтів у 2023-2024 навчальних роках. Стан соціально-трудових відносин у колективі наразі стабільний.
За результатами зустрічі конфліктну ситуацію в РДГУ знято з обліку відділення як врегульовану.