E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

3 листопада у рамках запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) відбулася узгоджувальна зустріч головного спеціаліста відділення НСПП в Черкаській області Валентини Драгомерецької з директором Черкаської приватної загальноосвітньої школи «Софія» І-ІІІ ступенів Наталією Євтушенко, під час якої обговорений стан соціально-трудових відносин у закладі.

Наталія Євтушенко повідомила, що станом на 3 листопада заборгованість із виплати заробітної плати не погашена через не надходження освітньої субвенції з держбюджету. Стан соціально-трудових відносин у колективі залишається напруженим.

У свою чергу Валентина Драгомерецька поінформувала Наталію Євтушенко про заходи, здійснені відділенням з метою врегулювання конфліктної ситуації. Зокрема,  про отримані, на запити відділення відповіді від міського голови м. Черкаси Анатолія Бондаренка та департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради щодо причин неотримання приватною школою «Софія» коштів освітньої субвенції з початку 2023 року та можливості її отримання до кінця року при перерозподілі обсягу та розподілі резерву освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році.

Також надала рекомендації щодо вжиття заходів з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати.