E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
16 листопада, у рамках запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), начальник відділення НСПП в Хмельницькій області Сніжана Паюк провела  узгоджувальну зустріч із директором КНП «Хмельницька обласна стоматполіклініка» Олександром Костюком.
Конфліктна ситуація на підприємстві  перебувала на обліку відділення з лютого поточного року.  Причиною її виникнення стала заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.
Під час зустрічі Олександр Костюк зазначив, що адміністрацією підприємства вжито усіх можливих заходів з метою  врегулювання конфліктної ситуації. Погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам  відбувається відповідно до складеного на  підприємстві графіку на 2023 рік. Так, станом на 1 листопада поточного року заборгованість, яка спричинила виникнення конфліктної ситуації,  погашено в повному обсязі. Стан соціально-трудових відносин на підприємстві стабільний.
За результатом зустрічі конфліктну ситуацію на КНП «Хмельницька обласна стоматполіклініка» знято з обліку відділення як врегульовану.