E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

  

 

 

 УВАГА! Документи на участь у конкурсі на зайняття посад державної служби в Національній службі посередництва і примирення приймаються за адресою: вул. Басейна, 1/2 А, 4-й поверх, місто Київ, інд. 01004

 

Наказ Голови Національної служби посередництва і примирення від 10 листопада 2017 року № 130-к "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії "В" в Національній службі посередництва і примирення"

 

Умови проведення конкурсу на посаду провідного спеціаліста відділу аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Національної служби посередництва і примирення

 

Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

 

Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділення Національної служби посередництва і примирення в Закарпатській області

 

Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

 

Кандидатам на посади

Перелік документів для участі у конкурсі:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (заповнюється власноруч), до якої додається резюме у довільній формі (зразок заяви).

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки (зразок заяви).

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнена власноруч особова картка встановленого зразка (бланк форми П-2ДС).

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (роздрукована з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)*.

7. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою**.

 

* Тип декларації – кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Декларації подаються шляхом заповнення електронних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Реєстру у власному персональному електронному кабінеті після реєстрації в Реєстрі.

Реєстрація у Реєстрі проводиться із використанням особистого ключа та посиленого сертифіката відкритого ключа електронного цифрового підпису. Під час реєстрації в Реєстрі суб’єкт декларування повинен вказати адресу його електронної пошти, що буде використовуватися для направлення йому повідомлень.

 

**Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301.

 

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування (зразок заяви).