E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Cічень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

М. Адам, головний спеціаліст відділення НСПП в Львівській області

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 21.10.2016 було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між Дрогобицькою міською організацією Львівської обласної профспілки працівників охорони здоров'я України та відділом охорони здоров'я виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

23 листопада 2016 року у приміщенні Дрогобицької міської ради під координацією заступника начальника відділення НСПП в Львівській області Н. Карвацької проведено засідання примирної комісії з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) за участю сторін спору, заступника Дрогобицького міського голови з гуманітарних та соціальних питань, представників Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України, незалежного посередника НСПП, представників від 8-ми закладів охорони здоров'я міст Дрогобича та Стебника.

На засіданні примирної комісії розглянуто вимоги профспілки щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати відповідно до вимог ст. 115 КЗпП України, ст. 24 Закону України "Про оплату праці", колективного договору, а також вжиття заходів щодо належного фінансування закладів охорони здоров’я та ефективної діяльності медичних установ.

На засіданні примирної комісії голова Дрогобицької міської організації Львівської обласної профспілки працівників охорони здоров'я України К.МШмигельська та члени примирної комісії від профспілки зазначили, що фінансування закладів охорони здоров'я міст Дрогобича та Стебника є недостатнім, не здійснюється індексація заробітної плати, є проблемні питання у фінансуванні заходів з охорони праці.

Заступник Дрогобицького міського голови з гуманітарних та соціальних питань В.Б.Качмар зазначив, що Дрогобицькою міською радою вживаються заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров'я. Поінформував, що завдяки заходам, вжитим міською радою, борг із виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров'я погашений в повному обсязі.

У ході роботи примирної комісії заступником начальника відділення НСПП в Львівській області надавались роз'яснення вимог чинного законодавства, пропонувались варіанти рішень по вимогах профспілки.

У результаті розгляду вимог примирною комісією, заслуховування доводів та аргументів сторін колективних трудових спорів, з врахуванням пропозицій відділення НСПП в Львівській області, Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України прийнято погоджене рішення примирної комісії та задоволено вимоги профспілки.

З метою контролю та сприяння у врегулюванні даного колективного трудового спору рішення примирної комісії з відповідними рекомендаціями відділення НСПП в Львівській області надіслано сторонам колективного трудового спору, Львівській облдержадміністрації, Дрогобицькій міській раді та Львівській обласній організації профспілки працівників охорони здоров'я України.