E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

 

Н А К А З

 

16 жовтня 2002 року                                 м. Київ                                                    № 336

 

Про затвердження Положення про Почесну грамоту
Національної служби посередництва і примирення

 

Відповідно до пункту 7 Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98 “Про утворення Національної служби посередництва і примирення”, із змінами, внесеними Указом Президента України від 30 грудня 2000 року № 1393/2000 “Питання Національної служби посередництва і примирення”, та з метою забезпечення реалізації завдань і функцій Національної служби посередництва і примирення, визначених Законом України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із змінами, внесеними Указом Президента України від 30 грудня 2000 року № 1393/2000,

 

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Положення про Почесну грамоту Національної служби посередництва і примирення (додається).

2. Затверджене пунктом 1 цього наказу Положення про Почесну грамоту Національної служби посередництва і примирення опублікувати в Бюлетені Національної служби посередництва і примирення.

3. Начальнику юридичного відділу Національної служби посередництва і примирення Кравченко О. В. забезпечити здійснення контролю за дотриманням затвердженого пунктом 1 цього наказу Положення про Почесну грамоту Національної служби посередництва і примирення при підготовці матеріалів для нагородження осіб, визначених пунктом 1 Положення.

 

Голова Національної служби

посередництва і примирення                                                                 В. М. Руденко

 

 

Затверджено наказом               
Національної служби                
посередництва і примирення    
від 16 жовтня 2002 року № 336
 
ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Національної служби посередництва і примирення

 

1. Почесною грамотою Національної служби посередництва і примирення (далі – Почесна грамота) нагороджуються працівники Національної служби посередництва і примирення за зразкове виконання трудових обов'язків, проявлену ініціативу, творчий підхід, високу результативність і продуктивність праці.

Почесною грамотою також можуть бути нагороджені трудові арбітри, незалежні посередники, позаштатні радники Національної служби посередництва і примирення та інші особи, які внесли вагомий вклад в сприяння діяльності Національної служби посередництва і примирення, поліпшення соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), їх прогнозування та сприяння своєчасному їх вирішенню.

2. Висунення кандидатур для нагородження Почесною грамотою здійснюється гласно, як правило, у трудовому колективі, де працює особа, яку представляють до нагородження.

3. Подання про нагородження Почесною грамотою вноситься на ім'я голови Національної служби посередництва і примирення заступником голови, начальниками структурних підрозділів Національної служби посередництва і примирення, керівними органами об’єднань профспілок і роботодавців, керівниками центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

У поданні зазначаються конкретні заслуги працівника в питаннях поліпшення соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), їх прогнозування та сприяння своєчасному їх вирішенню, що стали підставою для порушення клопотання. До подання додається біографічна довідка працівника.

4. Рішення про нагородження Почесною грамотою приймається головою Національної служби посередництва і примирення та оформляється наказом.

5. Почесна грамота вручається в урочистій обстановці головою Національної служби посередництва і примирення або, за його дорученням, заступником голови, начальником відповідного відділення Національної служби посередництва і примирення за місцем роботи або проживання нагородженого.

Нагородженому працівнику Національної служби посередництва і примирення разом з Почесною грамотою вручається грошова премія в розмірі 100 гривень за рахунок економії за кошторисом витрат Національної служби посередництва і примирення.

(Дію абзацу другого пункту 5 призупинено відповідно до Наказу Національної служби посередництва і примирення від 17.08.2009 № 42)

Вручення Почесної грамоти, як правило, приурочується до загальнодержавних свят, ювілейних дат Національної служби посередництва і примирення та кандидатів до нагородження.

6. У трудовій книжці особи, нагородженої Почесною грамотою, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу у порядку, визначеному чинними нормативно- правовими актами.

7 Підготовка тексту Почесної грамоти, проекту наказу про нагородження нею, а також облік та реєстрація відзначених осіб здійснюються юридичним відділом Національної служби посередництва і примирення.

8. Структурні підрозділи Національної служби посередництва і примирення пропагують досягнення осіб, нагороджених Почесною грамотою, в тому числі в засобах масової інформації.

9. Накази Національної служби посередництва і примирення про нагородження Почесною грамотою публікуються в Бюлетені Національної служби посередництва і примирення.

10. Повторне нагородження Почесною грамотою може бути не раніше ніж через три роки.