E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

НАКАЗ

 

 

13 жовтня 2008 року                      м. Київ                                             № 112

 

 

Про затвердження Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Національної служби посередництва і примирення – нагрудний знак "За заслуги"

 

 

Відповідно до положень Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та частини 5 пункту 3 Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258, із змінами, внесеними Указом Президента України від 11 квітня 2007 року № 291, наказую:

1. Затвердити Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Національної служби посередництва і примирення - нагрудний знак "За заслуги" (додається).

2. Затвердити малюнок відомчої заохочувальної відзнаки Національної служби посередництва і примирення - нагрудного знаку "За заслуги" (додається).

3. Затвердити зразок посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Національної служби посередництва і примирення - нагрудного знаку "За заслуги" (додається).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова                                                                        О.Окіс

 

 

 

 

 

Затверджено

наказом НСПП від

від 13 жовтня 2008 року № 112

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відомчу заохочувальну відзнаку Національної служби посередництва і примирення - Нагрудний знак "За заслуги"

 

 

І. Загальні положення

 

1.1. Нагрудний знак "За заслуги" (далі Нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Національної служби посередництва і примирення.

1.2. Нагрудним знаком нагороджуються:

1.2.1 Працівники Національної служби посередництва і примирення за значні заслуги у запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприянні їх своєчасному вирішенню, виконання особливо важливих доручень, високий професіоналізм, ініціативу та пошук нових підходів під час реалізації завдань, покладених на НСПП, а також з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо.

1.2.2. Працівники громадських організацій роботодавців, профспілок, трудові арбітри, незалежні посередники, позаштатні радники НСПП, державні службовці, представники громадськості за видатні заслуги та особистий вагомий внесок у:запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів);

сприяння цивілізованому вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) в Україні;сприяння розвитку соціального діалогу в Україні.

1.3. Нагрудним знаком, як правило, нагороджуються працівники, які раніше нагороджувалися відомчими заохочувальними відзнаками НСПП.

1.4. Нагородження особи Нагрудним знаком здійснюється один раз.

 

ІІ. Порядок представлення до нагородження медаллю

 

2.1. Висунення кандидатур для відзначення Нагрудним знаком здійснюється гласно. Як правило, в колективі, де працює особа, яку представляють до нагородження, або за ініціативою керівництва НСПП.

2.2. Подання про відзначення Нагрудним знаком працівників НСПП вноситься на розгляд Голови НСПП заступником Голови НСПП або керівниками структурних підрозділів.

2.3. Подання про нагородження Нагрудним знаком працівників інших установ, підприємств, організацій, громадських діячів тощо вноситься на розгляд Голови НСПП не пізніше ніж за один місяць до дати нагородження.

2.4. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання, та подається біографічна довідка на особу, представлену до нагородження, яка готується для працівників НСПП сектором кадрів НСПП, а для інших установ, громадських діячів тощо –відповідними керівниками підрозділів НСПП.

2.5. Рішення про нагородження Нагрудним знаком приймається Головою НСПП.

2.6. Про нагородження Нагрудним знаком видається наказ НСПП, який готується сектором кадрів НСПП.

 

ІІІ. Порядок вручення Нагрудного знаку

 

3.1. Вручення Нагрудного знаку провадяться Головою НСПП або, за його дорученням, заступником Голови НСПП.

3.2. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці. Вручення Нагрудного знаку доцільно приурочити до загальнодержавних свят, ювілейних дат працівників, установ, організацій тощо.

3.3. Нагородженій Нагрудним знаком особі видається посвідчення про відомчу заохочувальну відзнаку - Нагрудний знак «За заслуги», за формою та описом згідно з додатками 1 і 2, за підписом Голови НСПП (особи, що виконує його обов'язки

3.4. Нагородженому Нагрудним знаком працівнику Національної служби посередництва і примирення видається грошова винагорода в розмірі 3000 тис. грн (три тисячі гривень).

(Призупинено дію відповідно до Наказу Національної служби посередництва і примирення від 17.08.2009 № 42)

3.5. У трудовій книжці особи, нагородженої Нагрудним знаком, за місцем роботи робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

3.6. Нагрудний знак носиться з правого боку грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України.

3.7. Втрачений Нагрудний знак повторно не видається.

3.8. Про вручення Нагрудного знаку та посвідчення до нього складається протокол, який зберігається у справах сектора кадрів НСПП.