E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

18 листопада 2021 року           м. Київ                          № 448-р

 

 

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками відділу маркетингу фізичної особи-підприємця Скрипнік Тетяни Валеріївни міста Миколаєва та фізичною особою-підприємцем Скрипнік Тетяною Валеріївною міста Миколаєва

 

 

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 13.08.2020 № 28, із змінами,

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками відділу маркетингу фізичної особи-підприємця Скрипнік Тетяни Валеріївни міста Миколаєва та фізичною особою-підприємцем Скрипнік Тетяною Валеріївною міста Миколаєва з 16.11.2021 і присвоїти йому реєстраційний номер 209-21/14-В.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області від 18.11.2021 № 02-14/15-193.

2. Зареєструвати таку вимогу найманих працівників:

«1. Доповнити трудові угоди працівників пунктом такого змісту: «Розмір заробітної плати працівника за виконану роботу не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством».

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників відділу маркетингу фізичної особи-підприємця Скрипнік Тетяни Валеріївни міста Миколаєва, фізичній особі-підприємцю Скрипнік Тетяні Валеріївні міста Миколаєва, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.

 

 

Голова                                                                                             Олександр ОКІС