E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими
працівниками служби експлуатації депо Хмельницького комунального
підприємства “Електротранс” міста Хмельницького та директором
Хмельницького комунального підприємства “Електротранс”
міста Хмельницького

 

 

 

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)”, пункту 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року № 47,

 

 

 

1. Зареєструвати колективний трудовий спір між найманими працівниками служби експлуатації депо Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького та директором Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького з 19.01.2009 року і присвоїти йому реєстраційний номер 003-09/22-В.

 

 

 

2. Зареєструвати першу та другу вимоги найманих працівників:

 

“1) терміново виплатити заборгованість із заробітної плати за грудень 2008 року в сумі 2 млн. 300 тис. грн.;

 

2) створити умови та приступити до розробки нового колективного договору з подальшим укладенням такого на 2009 рік.”

 

 

 

3. Відмовити в реєстрації третьої вимоги найманих працівників:

 

“3) з метою збереження робочих місць приступити до розробки нового бізнес-плану та покращити соціально-економічні і соціально-трудові умови праці шляхом запровадження нових маршрутів для пересувних засобів ХКП “Електротранс”,

 

оскільки зазначена вимога не є предметом даного колективного трудового спору і повинна вирішуватися в установленому чинним законодавством України порядку.

 

 

 

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області в межах повноважень, визначених Законом України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із наступними змінами та доповненнями:

 

- надати необхідні роз’яснення найманим працівникам служби експлуатації депо Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького;

 

- забезпечити сприяння вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками служби експлуатації депо Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького та директором Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького.

 

 

 

5. Рекомендувати Хмельницькій обласній державній адміністрації і Хмельницькому міському голові відповідно до вимог статей 24 та 25 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” з метою вирішення колективного трудового спору між найманими працівниками служби експлуатації депо Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького та директором Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького і стабілізації соціально-трудових відносин на даному підприємстві вжити відповідних заходів щодо забезпечення конституційних прав зазначених найманих працівників на працю.

 

 

 

6. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників служби експлуатації депо Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького, директору Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” міста Хмельницького, Хмельницькому міському голові, Хмельницькій обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області.

 

 

 

Голова О.Окіс