E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

    Упродовж 07-17 вересня начальником відділення НСПП в Донецькій області (Відділення), спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією, проведено дистанційні наради з представниками виконкомів Вугледарської, Авдіївської, Краматорської, Новогродівської, Селідовської, Мирноградської, Дружківської та Костянтинівської міських рад, Бахмутської, Ясинуватської райдержадміністрацій та Званівської об’єднаної територіальної громади щодо  погодження проєктів програм економічного і соціального розвитку (Програма) на 2021 рік.

    16 вересня в.о. начальника відділення НСПП в Дніпропетровській області (Відділення) В.Гондза взяла участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке проходило під головуванням заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації І. Грицай.

   17 вересня начальник відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамков взяв участь у першому засіданні міжсекторальної робочої групи з аграрної політики.

    if1809202016 вересня у приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови Івано-Франківської ОДА С. Онищук.
    У засіданні взяли участь:Н. Зікрата – заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби України в області;В. Семанишин – перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області; Я. Ульванська – заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальник управління праці; Р. Баб’юк – начальник відділення НСПП в Івано-Франківській області (Відділення); спеціалісти департаменту соціальної політики ОДА.

 

   З метою сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин у трудових колективах Одещини відділення НСПП в Одеській області (Відділення) активно співпрацює з сторонами соціального діалогу на обласному рівні.

    15 вересня відбулась виїзна узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП (Відділення) О. Пирогова та начальника управління з питань праці Сумської міської ради А. Занченка щодо ситуації на ДП "Завод обважнених бурильних та ведучих труб" м. Суми.

    10 вересня начальник відділення НСПП в Сумській області (Відділення) О. Пирогов узяв участь у засіданні Сумської міської комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулось під головуванням заступника міського голови А. Дмітрєвської.

   11 вересня в. о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) М. Пель взяла участь у дистанційному засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (Комісія), яке відбулось під головуванням начальника управління з питань праці міської ради Ю. Швеця.

dnipro1109202010 вересня 2020 року з робочим візитом до м. Дніпро прибув в. о. Голови Національної служби посередництва і примирення Сергій  Гербеда.
    У рамках візиту відбулась зустріч Сергія Гербеди з Головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександром Бондаренком, під час якої обговорено стратегію подальшої співпраці задля стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах Дніпропетровської області.

  10 вересня відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія) під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації А. Годика за участю керівництва відділення НСПП в Львівській області (Відділення).