E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 
13 травня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчака із заступником директора Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації Т. Тараненко.

 
12 травня, за ініціативи начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко, відбулась дистанційна нарада керівництва Відділення з представниками Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (Управління), під час якої обговорено питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Каховки.

20210507 11294007 травня у відділенні НСПП у Рівненській області (Відділення) відбулась робоча зустріч начальника Відділення Т. Фокіної з Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Рівненській області (Регіональний представник) А. Преподобним під час якої підписану Угоду про співпрацю між Відділенням та Регіональним представником.

 
11 травня відбулася чергова нарада під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ю. Костюніної, у якій узяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак.

 

06 травня у Херсонській облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко.

 

 
29 квітня відбулося засідання колегії Одеської обласної державної адміністрації, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамков.

 
29 квітня начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак взяв участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія), яке відбулось у режимі онлайн.

 
27 квітня начальник відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) О. Дєдіков взяв участь у спільному засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія) та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулося під головуванням заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації О. Думи.

327 квітня відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Комісія), під головуванням заступника Голови Рівненської ОДА І. Тимошенка.