E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

26 листопада начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області (Відділення) Д. Коцупал та заступник начальника – завідувач сектору правового забезпечення Відділення В. Семенюк взяли участь в онлайн-засіданні тимчасової комісії Київської облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Od3011202026-27 листопада п. р. Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс, начальник відділу аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Олена Скуратовська та заступник начальника відділу правового забезпечення Ліана Калініна відвідали з робочим візитом відділення Національної служби посередництва і примирення в Одеській області (Відділення).

26 листопада відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк з головою Хмельницької обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України О. Цюзіком, під час якої обговорено стан соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій області. 

KHA27112020JPG26 листопада відділенням НСПП в Харківській області (Відділення) проведено науково-практичну онлайн-конференцію на тему: "Взаємодія сторін соціального діалогу як необхідна умова розвитку соціально-трудових відносин".

26 листопада у форматі селекторної наради відбулось засідання Закарпатської обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу (Комісія) під головуванням директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації А. Давидова, в якому взяла участь провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення)О. Воловар.

26 листопада у Донецькій облдержадміністрації відбулись робочі зустрічі начальника відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчака з керівниками і фахівцями організаційного управління апарату ОДА та управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

19 та 25 листопада заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) М. Максименко розповіла у прямому ефірі Чернігівської телерадіокомпанії про роботу Відділення та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)) у філії "Менський сир" Приватного підприємства "Консалтингова фірма "Прометей".

25 листопада, з метою розвитку соціального діалогу та пошуку шляхів врегулювання конфліктних ситуацій на підприємствах, в установах, організаціях області, відбулась робоча зустріч начальника Відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк з заступником директора– начальником управління праці та роботи з громадянським суспільством департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації (Департамент) В. Паламарчуком.

25 листопада відбулась робоча начальника відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчака з заступником голови облдержадміністрації Ю. Костюніною, під час якої обговорено підготовлений Відділенням прогноз розвитку стану соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) КТС(К)) у першому півріччі 2021 року на підприємствах, установах та організаціях Донецької області.

24 листопада начальник відділення НСПП в Полтавській області (Відділення) О. Атаманюк взяла участь в онлайн-семінарі на тему: "Вдосконалення організаційної структури місцевого самоврядування та профспілок", який організовано відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області (Центр) та проведено Полтавським регіональним офісом Програми U-LEAD (Регіональний офіс) для працівників обласних профспілкових організацій бюджетної сфери, агропромислового комплексу та житлово-комунального господарства.