E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 
22 лютого відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамкова з депутатом Одеської обласної ради, головою Постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та морегосподарського комплексу (Комісія) Ю. Круком.

 
19 лютого начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк взяла участь у черговому засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія), яке проводилося першим заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації С. Тюріним.

 
17 лютого начальником відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамковим проведено робочу зустріч з першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Б. Волошенковим.

ODE1702202116 лютого в Одеській обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення, у якій взяв участь начальник відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамков.

 
12 лютого відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з керівником апарату Херсонської облдержадміністрації А. Шибаєвим, під час якої обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області, на яких існує заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.

 
11 лютого в. о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) О. Клепач взяла участь у засіданнях обласної та міської комісіях з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, які проводились головою Запорізької обласної державної адміністрації О. Старухом та начальником управління з питань праці Запорізької міської ради Ю. Швецом відповідно.

IMG 558505 лютого відбулася робоча зустріч начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Кіровоградській області (Відділення) О. Крайносвіт з Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Кіровоградській області О. Жученею та регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В. Жученею.

05 лютого відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Харківській області (Відділення) С. Лайкова з начальником Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (Управління юстиції) Т. Філатовою.

KHM04022021

03 лютого у Хмельницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (Центр) відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк з директором Центру М. Баюком, під час якої підсумовано результати співпраці у 2020 році.

 
02 лютого начальник відділення НСПП в Полтавській області (Відділення) О. Атаманюк взяла участь в онлайн-засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулося під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Д. Луніна.