E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
06 жовтня, у рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області (Відділення) та Миколаївською обласною організацією профспілки працівників охорони здоров'я, відбулась робоча зустріч фахівців Відділення із заступником голови Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я О. Смалько.
Під час зустрічі обговорено нагальні проблеми діяльності закладів охорони здоров'я області та стан соціально-трудових відносин (СТВ) у колективах.
Заступник голови профспілки повідомила, що у зв'язку з реорганізацією закладів охорони здоров'я та переходу до оплати медичних послуг за програмою медичних гарантій рівень соціально-економічного захисту медпрацівників суттєво знизився. Так, в умовах недофінансування медичної галузі постала проблема виплати медпрацівникам надбавок за вислугу років, допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.
У свою чергу головний спеціаліст Відділення Н. Жуковська поінформувала про заходи, що вживаються фахівцями Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Головний спеціаліст Відділення В. Карасьова надала рекомендації щодо процедури підтвердження репрезентативності, у зв'язку із закінченням у листопаді 2021 року п'ятирічного терміну дії свідоцтва про підтвердження репрезентативності Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я.
Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці та обміну інформацією про стан СТВ у закладах охорони здоров'я з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).