E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Sum1210202108 жовтня у Сумській обласній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: "Гідна праця – запорука щасливого майбутнього сумчан. Підсумки та перспективи", у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Сумській області (Відділення) А. Фролков. Захід відбувся під головуванням заступниці голови облдержадміністрації В. Медвідь за участі представників структурних підрозділів ОДА, територіальних органів виконавчої влади, організацій роботодавців і профспілок Сумської області.
Під час засідання підсумовано результати співпраці органів виконавчої влади та представників громадськості за 9 місяців 2021 року та окреслено перспективи подальшої взаємодії. Обговорено питання працевлаштування, забезпечення належних умов праці та гідної оплати праці, соціального захисту працюючого населення області.
А. Фролков поінформував про завдання і повноваження НСПП щодо забезпечення здійснення соціального діалогу, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально-економічних та трудових відносин в Україні, запобігання виникненню та сприяння своєчасному вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), підвищення рівня правової культури учасників соціально-трудових відносин.
Начальник Відділення акцентував увагу на необхідності налагодження ефективної взаємодії між органами виконавчої влади і місцевого самоврядування та роботодавцями і найманими працівниками з метою своєчасного реагування на ускладнення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях Сумщини.