E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
11 жовтня у відділенні НСПП в Черкаській області (Відділення) проведено нараду-семінар для арбітрів та незалежних посередників НСПП, під час якої обговорено результати роботи Відділення за 9 місяців поточного року та стан соціально-трудових відносин (СТВ) у колективах підприємств, установ, організацій регіону.
Начальник Відділення С. Власенко поінформував, що упродовж січня-вересня 2021 року за сприяння Відділення вирішено 3 колективних трудових спори (конфлікти) та врегульовано 18 конфліктних ситуацій.
Під час заходу зазначено, що фінансово-економічний стан значної частини житлово-комунальних підприємств області залишається складним через невідповідність діючих тарифів їх економічно обґрунтованому рівню та несвоєчасні розрахунки споживачів за отримані послуги, що у свою чергу стало причиною виникнення заборгованості із виплати заробітної плати на окремих підприємствах.
Представники позаштатного активу НСПП взяли активну участь в обговоренні питань наради-семінару та відзначили роль Відділення у стабілізації стану СТВ на підприємствах області, зокрема: Ватутінському КВП "Водоканал", КП "Комунальник-М", КП "Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства", КП "Комунальник" Золотоніської міської ради, КП "Благоустрій" Черкаської міської ради, КП "Чигирин" Чигиринської міської ради.
Насамкінець досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з метою своєчасного реагування на ускладнення стану СТВ у колективах Черкащини.