E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
KHM2006202217 червня, у рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Хмельницькій області (Відділення) та Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова, фахівці Відділення взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції "Правові засади організації та здійснення публічної влади", яку присвячено пам'яті доктора юридичних наук, професора, академіка-засновника Національної академії правових наук України, першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Юзькова.
Учасниками конференції стали представники Національної академії правових наук України, Конституційного Суду України, Національної академії внутрішніх справ, органів державної влади та місцевого самоврядування, адвокатської спільноти, а також науково-педагогічні працівники вищих начальних закладів України і Республіки Польща.
Із вітальними словами виступили ректор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова О. Омельчук та голова Хмельницької обласної військової адміністрації С. Гамалій.
Захід організовано з метою об'єднання зусиль науковців і практиків для розв'язання теоретичних та практичних проблем публічної влади, вироблення рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства, яке регулює правові засади організації та здійснення публічної влади.
Спільну статтю начальника Відділення С. Паюк та головного спеціаліста Відділення І. Гавари на тему: "Національна служба посередництва і примирення – постійно діючий державний орган, створений для сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів)" опубліковано в електронному збірнику матеріалів конференції.