E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
02 серпня відбулася робоча зустріч в.о.начальника відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) О.Петренка з головою Федерації профспілок Черкаської області П.Шевченком.
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах, в установах, організаціях області, зокрема, на КНП "Черкаська міська дитяча лікарня", де 15 вересня заплановано вивільнення близько 90 найманих працівників.
П.Шевченко поінформував про роботу профспілкового активу області, зокрема щодо захисту трудових прав найманих працівників в умовах воєнного стану.
У свою чергу О.Петренко повідомив про заходи, які вживаються фахівцями Відділення з метою стабілізації стану СТВ на комунальних підприємствах. Приділив увагу окремим підприємствам сфери житлово-комунального господарства, де спостерігається ускладнення стану СТВ через наявність заборгованості із виплати заробітної плати. Водночас зазначив, що зарплатні борги поступово погашаються.
Крім того, фахівець Відділення поінформував, що відповідно до наказу НСПП від 12 липня 2022 року №51 продовжено строк дії свідоцтв про відповідність критеріям репрезентативності, виданих суб'єктам сторін профспілок і організацій роботодавців на національному, галузевому та територіальному рівнях, термін дії яких закінчується у період дії воєнного стану.
Насамкінець зустрічі окреслено шляхи подальшої співпраці, спрямованої на збереження соціальної стабільності у трудових колективах Черкащини.