E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
KYI0308202202 серпня відбулось засідання тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяли участь начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області (Відділення) Ю.Мазур, головний спеціаліст Відділення М.Глухова, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та підприємств-боржників.
Під час засідання обговорено шляхи та перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках, загальна сума якої станом на 01.07.2022 склала 101,2 млн грн.
Заслухано керівників та представників 11 підприємств, а саме: ДП "Племінний завод "Плосківський", КНП Київської обласної ради "Обласний дитячий санаторій "Поляна", КП "ЖЕК" Баришівської селищної ради, ДП "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця", ТОВ "Бориспільміськбуд", ТОВ "Науково-виробнича фірма "Робікон", ПАТ "Центренерго", КНП Київської обласної ради "Обласне психіатрично-неврологічне медичне об'єднання", ТОВ "Плисецький гранітний кар'єр", КНП Київської обласної ради "Київський обласний дитячий санаторій" та відділу освіти Димерської селищної ради.
З'ясовано, що станом на 01.08.2022 заборгованість із виплати заробітної плати на КНП Київської обласної ради "Обласний дитячий санаторій "Поляна", КП "ЖЕК" Баришівської селищної ради та у відділі освіти Димерської селищної ради погашено у повному обсязі.
Представники інших підприємств поінформували про заходи, що вживаються з метою погашення зарплатних боргів.
У свою чергу фахівці Відділення зазначили, що сприятимуть, у межах повноважень, стабілізації стану соціально-трудових відносин у колективах підприємств-боржників.
За результатами засідання прийнято рішення щодо взяття на облік Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) конфліктних ситуацій на ДП "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця" та у ТОВ "Плисецький гранітний кар'єр".