E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
03 серпня, на запрошення голови Федерації профспілок Черкаської області, в.о.начальника відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) О.Петренко взяв участь у нараді голів галузевих профспілкових об'єднань області.
Під час наради проаналізовано положення Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин", який набув чинності 19.07.2022.
О.Петренко поінформував про діяльність Відділення щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин (СТВ), врегулювання конфліктних ситуацій на підприємствах житлово-комунального господарства області. Крім того, повідомив про результати моніторингу стану СТВ на комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров'я, зокрема, на КНП "Черкаська міська дитяча лікарня Черкаської міської ради" та КНП "Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Черкаської обласної ради" Так, з'ясовано, що заробітна плата у медичних закладах не завжди виплачується своєчасно. Складне фінансове становище зазначених закладів обумовлено зменшенням кількості осіб, які звертаються по медичну допомогу, та невиконанням керівництвом окремих вимог Національної служби здоров'я України.
Голови галузевих профспілкових об'єднань були ознайомлені з наказом НСПП від 12.07.2022, яким передбачено продовження строку дії свідоцтв про відповідність критеріям репрезентативності, виданих суб'єктам сторін профспілок і організацій роботодавців, термін дії яких закінчується у період дії воєнного стану.