E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
У березні фахівцями відділення НСПП в Хмельницькій області здійснено моніторинг стану соціально-трудових відносин у виробничому підрозділі локомотивне депо Гречани регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Акціонерного товариства «Укрзалізниця». З’ясовано, що у локомотивному депо діє дві первинні профспілкові організації. Частина трудового колективу вважає, що керівництво порушує норми Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», обмежуючи права голови первинної профспілкової організації вільної профспілки машиністів України локомотивного депо Гречани щодо представлення інтересів членів профспілки та захисту їх трудових, соціально-економічних прав та інтересів. Крім того, у зв’язку із введенням воєнного стану у виробничому підрозділі виникла низка проблемних питань щодо нормування та оплати праці, що, у свою чергу, негативно впливає на стан соціально-трудових відносин у колективі.
Так, 16 березня начальник відділення Сніжана Паюк у режимі онлайн провела робочу зустріч із головою первинної профспілкової організації вільної профспілки машиністів України виробничого підрозділу локомотивне депо Гречани Миколою Богачуком, під час якої обговорено стан соціально-трудових відносин у локомотивному депо.
Під час зустрічі керівник відділення надала голові профспілки необхідні роз’яснення окремих положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
За результатами зустрічі досягнуто домовленості про оперативний обмін інформацією з метою запобігання виникненню конфліктної ситуації у колективі.