E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
16 березня головний спеціаліст відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області Олена Погуляй взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Під час засідання голова комісії поінформував про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області.
Про причини виникнення заборгованості та перспективи її погашення доповіли керівники та представники підприємств-боржників, зокрема, ДП «Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпроект», ТОВ «Полтавський ремонтний завод залізничної техніки», ТОВ «Решетилівський цегельний завод».
Олена Погуляй поінформувала про вжитті відділенням заходи з метою врегулювання конфліктних ситуацій на підприємствах, які перебувають в системі запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), та зауважила, що фахівцями відділення здійснюється постійний моніторинг стану соціально-трудових відносин у колективах вищезазначених підприємств.
За результатами засідання надано відповідні доручення щодо вжиття заходів, спрямованих на погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Полтавщини.