E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
KHAR24.025.202324 травня відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Харківській області Сергія Лайкова з головою Харківського обласного комітету профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України Ларисою Подать.
Учасники зустрічі обговорили важливі аспекти роботи, а саме: колективний захист прав найманих працівників, стан соціально-трудових відносин на підприємствах металургійної і гірничодобувної промисловості, виплату заробітної плати, забезпечення гідних та безпечних умов праці. Наголошено, що на сьогоднішній день важливо посилити захист громадян, забезпечити найманих працівників роботою, створити умови для відновлення та здійснення діяльності підприємств. Голова галузевої профспілки Лариса Подать зазначила, що стан соціально-трудових відносин у колективах підприємств металургійної і гірничодобувної промисловості стабільний.
Сергій Лайков поінформував про практичний досвід відділення щодо поліпшення ситуації на підприємствах, сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів), запобігання їх виникненню. Надав консультації стосовно застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
За підсумками зустрічі досягнуто домовленостей про подальші спільні дії стосовно стабілізації ситуації у колективах, посилення інформаційної роботи, популяризації діяльності Служби, підвищення рівня правової культури сторін. Спільні робочі зустрічі допомагають працювати продуктивно, злагоджено та конструктивно!