E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
CHERK24.05.2023Відділення НСПП в Черкаській області та профспілки Черкащини продовжують спільну роботу щодо моніторингу стану соціально-трудових відносин у закладах охорони здоров’я та попередження виникнення конфліктів.
24 травня в Черкаській обласній державній адміністрації відбулась робоча зустріч начальника відділення Оксани Євченко та голови Федерації профспілок Черкаської області Петра Шевченка із заступниками начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяною Бондар та Василем Залевським.
Представники управління поінформували про заходи щодо дофінансування частини медичних установ Черкащини з обласного бюджету та запевнили, що своєчасна виплати заробітної плати медичному персоналу – це пріоритетне завдання.
Оксана Євченко розповіла про основні завдання та повноваження Служби, зокрема, щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів, ознайомила з позитивним досвідом упередження конфліктів.
За підсумками зустрічі Петро Шевченко запропонував присутнім долучитись до обговорення питання стану соціально-трудових відносин в галузі та в більш широкому колі сформувати пропозиції до органів державної влади щодо змін в законодавстві.