E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
лекція 26.05.202326 травня у рамках укладеної Угоди про співпрацю між Хмельницьким регіональним центром підвищення кваліфікації та відділенням НСПП в Хмельницькій області начальник відділення Сніжана Паюк прочитала онлайн-лекцію на тему: «Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадянського суспільства і держави» для державних службовців органів державної виконавчої влади Хмельниччини.
Під час лекції Сніжана Паюк ознайомила слухачів з основними завданнями НСПП щодо забезпечення здійснення соціального діалогу, сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин, здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Підкреслила важливість налагодження конструктивної взаємодії між органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, з одного боку, та роботодавцями і найманими працівниками, з іншого, з метою сприяння врегулюванню розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин та своєчасному вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів).
Насамкінець лекції начальник відділення відповіла на запитання слухачів та подякувала за активну участь у обговоренні зазначеної теми.