E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ca1910231
18 жовтня  відділенням НСПП у Волинській області спільно з факультетом економіки та управління Волинського національного університету імені Лесі Українки проведено засідання стейкхолдерів у форматі круглого столу на тему: «Нові виклики до компетенцій випускника спеціальності «Облік і оподаткування» у контексті запобігання колективних трудових спорів».
Учасники ознайомились з діяльністю відділення та обговорили питання нових компетенцій випускників спеціальності «Облік і оподаткування».
Начальник відділення Володимир Демидюк, зокрема, ознайомив учасників з основними завданнями та функціями НСПП, досвідом врегулювання конфліктних ситуацій та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) на Волині.
Заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, туризму та курортів департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів Волинської ОДА Андрій Ткачук відзначив активну роботу відділення, спрямовану на стабілізацію стану соціально-трудових відносин у колективах підприємств, установ та організацій області.
На завершення засідання круглого столу учасники домовились про поглиблення співпраці між відділенням та кафедрою обліку і оподаткування ВНУ через взаємний обмін напрацюваннями під час науково-практичних конференцій, залучення фахівців відділення до освітнього процесу. Учасники подякували організаторам за можливість брати участь в обговоренні важливих питань та обмінюватися досвідом.