E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
19 жовтня відділенням НСПП в Донецькій області спільно з департаментами і управліннями Донецької облдержадміністрації проведено дистанційний семінар з представниками військових адміністрацій населених пунктів Донецької області.
Начальник Відділення Артур Хімчак ознайомив учасників заходу з діяльністю відділення щодо поліпшення стану соціально-трудових відносин, сприяння своєчасному вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області, підвищення рівня правової культури учасників соціально-трудових відносин та розвитку соціального діалогу на обласному рівні.
Артур Хімчак роз’яснив присутнім основні положення Закону України «Про соціальний діалог в Україні», розкрив принципи та форми здійснення соціального діалогу, механізм соціального партнерства, а також розповів про роботу відділення, спрямовану на забезпечення реалізації соціального діалогу в Донецькій області. Так, за сприянням відділення, профспілок та місцевих органів виконавчої влади і  органів місцевого самоврядування в області було створено 16 тристоронніх соціально-економічних рад, а також укладено 13 територіальних угод між місцевими органами самоврядування, координаційними радами профспілок та організаціями роботодавців.
Крім того, наголосив, що наразі найамбітнішими цілями НСПП є перезавантаження соціального діалогу, розвиток інституційної спроможності Служби як дієвої інституції, що сприяє захисту трудових прав громадян. Насамперед це законопроєктна робота щодо порядку вирішення колективних трудових спорів і модернізація соціального діалогу, зокрема, популяризація цивілізованих шляхів вирішення трудових спорів.
Наприкінці свого виступу підкреслив, що відділення завжди готове до співпраці щодо впровадження соціального діалогу в громадах та запобігання виникненню конфліктних ситуацій на підприємствах області.