E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
23 жовтня відбулася  робоча зустріч фахівців відділення НСПП в Львівській області з завідуючим інформаційно-консультаційним центром НСПП у м. Борислав, начальником управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради Віталієм Плоскодняком.
Під час робочої зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях міста Борислава та питання забезпечення здійснення соціального діалогу, підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин.
Окремо зупинились на питанні взаємного інформування щодо заборгованості із виплати заробітної плати з метою своєчасного реагування на випадки загострення соціального напруження та попередження виникнення конфліктів у трудових колективах регіону.
Учасники зустрічі обговорили стан соціально-трудових відносин у медичному закладі міста, в якому відділення сприяє вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), зокрема, вимоги найманих працівників щодо погашення заборгованої заробітної плати та забезпечення своєчасної виплати поточної заробітної плати.
Також на зустрічі йшлося про важливість конструктивного діалогу між сторонами соціально-трудових відносин задля своєчасного врегулювання розбіжностей та поінформовано про заходи, які вживаються відділенням з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню.
За результатами робочої зустрічі досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці, спрямованої на посилення правопросвітницької роботи у сфері трудових відносин,  розвиток соціального діалогу та врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин у рамках правового поля.